طراحی بدنه این لپ تاپ به گونه ای است که تنها 870 گرم وزن دارد و این امر به دلیل استفاده از شاسی آلیاژی منیزم-لیتیومی است که توانسته وزن آن را پایین نگه دارد. البته این بدان معنا نیست که از کیفیت ساختاری بدنه کاسته شده بلکه این لپ تاپ ار مقاومت و کیفیت ساختاری بالاتری نیز نسبت به رده های قبلی برخوردار است. طراحی فوق العاده زیبا و چشم نواز با بکارگیری از تکنولوژی های جدید ساختاری بدنه ای مقاوم و سبک وزن برای این لپ تاپ ایجاد کرده است.

مجموعه پردازنده مرکزی فوق العاده قوی با بهره مندی از پردازنده نسل دهم اینتل مدل Core i7 10510 یکی دیگر از ویژگی های برجسته این لپ تاپ در کنار ویژگی های ظاهری منحصر بفرد آن است که عملکردی بی نقص را به کاربران ارائه می دهد. 

در کنار عملکرد قدرتمند این لپ تاپ یکی دیگر از ویژگی های بارز آن باتری فوق العاده قدرتمند آن است که می توانید در طول کاربری های روزانه بدون نیاز به شارژ از آن استفاده کنید. سرعت شارژ سریع نیز از نقاط قوت این محصول محسوب می شود. بطوریکه در مدت زمان 39 دقیقه شارژ لپ تاپ تا 60% می رسد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفردی که در سایر لپ تاپ ها نمی توانید آن را تجربه کنید NumberPad هوشمند این لپ تاپ با قابلیت روشنایی با استفاده از نور LED است که نظر هر کاربری را به خود جلب می کند. همچنین شما می توانید به کمک دکمه های تعبیه شده در بالای این NumberPad روشن و خاموش بودن نور آن را در اختیار داشته باشید. 

لولاهای انعطاف پذیر و کاملا هوشمندانه ErgoLift نیز یکی دیگر از ویژگی های لپ تاپ ایسوس ASUS ExpertBook B9450FA است که باعث می شود صفحه کلید در بهترین زاویه برای تایپ قرار گیرد و راحت تر از قبل بتوانید تایپ کنید. 

هنوز برای این محصول قیمت گذاری صورت نگرفته است اما با توجه به ویژگی های تعبیه شده برای این لپ تاپ باید انتظار قیمتی بالا را نیز داشته باشید. 

منبع: www.cnet.com

دیدگاهتان را بنویسید